IMG_9795.jpg

ROZVRH LEKCÍ od 4.4.2022

Pondělí

6.45 - 9.00 Mysore (Markét), otevřený začátek

18.30 Mysore Ashtanga jóga (Markéta)

Úterý

6.45 - 9.00 Mysore (Markét), otevřený začátek

18.30 Mysore Ashtanga jóga (Markéta)

Středa

6.45 - 9.00 Mysore Ashtanga jóga (Sandra), otevřený začátek

17.15  Vedená Ashtanga jóga pro začátečníky, 60 min (Markéta)

18.30 Mysore Ashtanga jóga (Markéta)

Čtvrtek

6.45 - 9.00 Mysore (Markét), otevřený začátek

18.30 Mysore Ashtanga jóga (Zuzka)

Pátek

6.45 - 9.00 Mysore (Markét), otevřený začátek

Neděle

09.30 Vedená Ashtanga jóga 1. série (Markéta/Zuzka)

Novoluní a úplňky v dubnu (ranní lekce zrušeny):, 1.4., 16.4., 30.4.

TYPY LEKCÍ

 

Praxe ashtanga jógy se doporučuje zejména ráno - mysl je ještě klidná a tělo se fyzicky připraví na nadcházející den. Nedoporučuje se praktikovat na úplněk a novoluní, v ten den budou ranní lekce vždy zrušeny (večerní zůstávají pro nepravidelné cvičící). Ženy poté nemusí (ale i mohou) praktikovat během prvních dnů menstruace.

 

Ranní lekce, otevřený začátek = Abychom vám usnadnili praxi, budete mít možnost přijít ráno ve vámi zvolený čas a začít praxi dříve nebo později (tzv. otevřený začátek) v časovém okně 6.45 - 9.00 (studio otevřeme cca v 6.30). Úvodní mantra bude v 7.00. Začátečníci mohou přijít kdykoliv, nejpozději v 8.00.

Mysore = Tradiční forma výuky Ashtanga jógy, která kombinuje individuální přístup se skupinovou výukou (více v sekci "Ashtanga jóga") Tato lekce je ideální jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší praktikanty. Začátečníci necvičí celou dobu, ale učí se sérii postupně pozici za pozicí (první lekce končí po cca 40 minutách, více info v sekci o Ashtanga józe). 

Vedená Ashtanga pro začátečníky = vedená lekce vhodná pro začátečníky a mírné pokročilé. Lekce, která vás provede zkrácenou sérií Ashtanga jógy, pozice jsou vždy vysvětlovány tak, aby lekci zvládli všichni. I tak očekávejte dynamickou lekci jógy, která bude pro vás i výzvou a tělo celkově protáhne a posílí. Lekce trvá 60 min.

Kurzy = více informací o kurzech a přihlašování v sekci Akce a workshopy

Aktuální změny v rozvrhu najdete v naše rezervačním systému a na našem Facebooku

STORNO REZERVACÍ

  • Prosíme přistupujte ke svým rezervacím zodpovědně a myslete i na čas lektora, kterého svým přihlášením k lekci zavazujete. Pokud vaše plány změní, rezervaci rušte vždy s dostatečným předstihem:

  • Odpolední a nedělní lekce - nejpozději 2 hodiny předem

  • Ranní lekce - nejpozději do 21 hod. předchozího dne

  • V případě nedodržení storno podmínek vám lekce bude odečtena z permanentky.

  • Ty, kteří permanentku nevlastní, prosíme o uhrazení lekce při další návštěvě. Pokud si při další návštěvě koupíte permanentku, doplácíte pouze 50% ceny za lekci, na kterou jste se nedostavili.

  • Omluvenky od doktora přijímáme :-)