ROZVRH LEKCÍ - LÉTO 2020

Lekce si prosím  předem rezervujte v našem systému!

TYPY LEKCÍ

Mysore = Tradiční forma výuky Ashtanga jógy, která kombinuje individuální přístup se skupinovou výukou (více v sekci "Ashtanga jóga") Tato lekce je ideální jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší praktikanty. Začátečníci necvičí celou dobu, ale učí se sérii postupně pozici za pozicí (první lekce končí po cca 40 minutách, více info v sekci o Ashtanga józe). Úplňky a novoluní se tradičně nepraktikuje Ashtanga, proto se v tyto dny ranní mysore buď ruší, nebp přesouvají na jiný den; večerní lekce jsou ale zachovány.

NEDĚLNÍ MYSORE SE KONÁ NEPRAVIDELNĚ - SLEDUJTE VŽDY REZERVAČNÍ SYSTÉM

Ashtanga jóga vedená = zkrácená lekce první série Ashtanga jógy vedená učitelem i s instrukcemi. Lekce je vhodná pro mírně/středně pokročilé praktikanty, ale i zdatnější začátečníci mohou Aštánga jógu touto formou vyzkoušet a seznámit se se základní sérií.

Hatha jóga = klasická jóga vedená v klidnějším tempu.

Kurzy = více info o kurzech a přihlašovvání v sekci Akce a workshopy

Aktuální změny v rozvrhu najdete v naše rezervačním systému a na našem Facebooku

STORNO REZERVACÍ

  • Prosíme přistupujte ke svým rezervacím zodpovědně a myslete i na čas lektora, kterého svým přihlášením k lekci zavazujete. Pokud vaše plány změní, rezervaci rušte vždy s dostatečným předstihem:

  • Odpolední a nedělní lekce - nejpozději 2 hodiny předem

  • Ranní lekce - nejpozději do 21 hod. předchozího dne

  • V případě nedodržení storno podmínek vám lekce bude odečtena z permanentky.

  • Ty, kteří permanentku nevlastní, prosíme o uhrazení lekce při další návštěvě. Pokud si při další návštěvě koupíte permanentku, doplácíte pouze 50% ceny za lekci, na kterou jste se nedostavili.

  • Omluvenky od doktora přijímáme :-)