čt 13. 2. | Yoga Room Prague

Zimní kurz Ashtanga jógy s Markétou Makovskou

Cyklus 8 lekcí, které vás zasvětí do propracovaného systému Ashtanga jógy, která zahrnuje dynamické sekvence pozic, hluboké dýchání, práci s naší vitální energií a koncentrací mysli.
Zakázat přihlašování
Zimní kurz Ashtanga jógy s Markétou Makovskou

Čas a místo

13. 2. 2020 17:30 – 18:45
Yoga Room Prague, Na Smetance 22, Vinohrady, Česko

O události

Tento kurz jógy je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí začít cvičit jógu nebo mají již nějaké zkušenosti s jógou a chtějí upevnit základy této praxe - dech, techniku ásan a techniky koncentrace. 

Ashtanga jóga je charakteristická tím, že zahrnuje ustálené série jógových pozic, které jsou na sebe dynamicky propojené a setrváváte v nich pouze na několik dechů. Spolu s hlubokým dýcháním tak tvoří poměrně intenzivní jógovou praxi, která tělo zahřívá, zvyšuje jeho pružnost a sílu, ale zejména vede k hlubší koncentraci mysli. Ashtanga jógu můžeme proto nazvat "MEDITACÍ V POHYBU". Od kurzu očekávejte, že se budete opravdu hýbat. Odměnou Vám bude zdravější tělo a silnější mysl:-)

Termín: 13. února - 2. dubna 2019, vždy ve čtvrtek 17.30 - 18.45

Kapacita: max. 12 účastníků

Rozsah: 8 lekcí po 75 minutách

Cena: 1800 Kč

➢ V případě absence během kurzu je možné nahradit 2 zmeškané hodiny v rozvrhu studia (bude vysvětleno na kurzu).

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Cena za celý kurz: 1800 Kč

Rezervační poplatek 50% (součástí ceny): 900 Kč

Platební údaje obdržíte emailem po registraci.

STORNO PODMÍNKY:

➢ Zbývající částku za kurz (900 Kč) je třeba uhradit nejpozději do 7 dní před začátkem kurzu. Pokud na kurz nenastoupíte, storno poplatek je 100% částky. V případě nenastoupení na začátek kurzu z vážných zdravotních důvodů je možné se zúčastnit kurzu v dalším termínu.

Sdílet událost