Workshop: Mobilita ramen a kyčlí

so 18. 4.

|

Yoga Room Prague

Workshop: Mobilita ramen a kyčlí

Workshop se Sandrou zaměřený na zvýšení zvýšení mobility a zpevnění oblasti ramen a kyčlí.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

18. 4. 2020 15:00 – 18:00

Yoga Room Prague, Na Smetance 22, Vinohrady, Česko

O události

Ramena a kyčle - tyto části našeho těla mohou být častým průsečíkem a stopkou v našem těle, která nás limituje, omezuje naší hybnost, uvolněnost v praxi jogy a v plynulost provádění ásan. Nízká mobilita těchto klíčových kloubních spojení nás může ovlivnit ale i během každodenního fungování, v práci a jiných činnostech. 

V rámci první části workshopu si vyzkoušíme cviky zaměřené na zatuhlá ramena, zvýšíme jejích pohyblivost a stabilizujeme je posilovacími cviky. Pro plynulou praxi a dobré proskoky ve vinyasách je třeba mít pevná, zdravá a otevřená ramena.

Druhá část workshopu bude zaměřená na oblast pánve a kyčlí, vysvětlíme si vztah mezi koleny a kyčlemi, zejména v jednotlivých pozicích Ashtanga jógy. Zjistíte jak postupovat v předkolech a záklonech a jak postupovat i v pozicích vyžadujících nohu za hlavou.  Rozfázujeme si techniky, které k tomu napomohou a pozice otevírající cestu ke Kurmásaně a Supta Kurmásaně a později i k Eka Pada Širšásaně (jedna noha za hlavou) a Dwi Pada Širšásaně (obě nohy za hlavou), které se vyskytují v druhé sérii ashtanga jogy.

Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti a praktikanty všech jógových stylů.

Lektorka: Sandra Laurencová

Termín: sobota 18. dubna 15.00 - 18.00

Počet míst: 12 účastníků

Cena: 600 Kč (záloha 50% částky)

Informace k platbě obdržíte po registraci.

Sdílet událost