KURZ: Ashtanga formou mysore (10 lekcí)
čt 27. 1. | Yoga Room Prague

KURZ: Ashtanga formou mysore (10 lekcí)

Přejít z vedených lekcí na mysore bývá někdy oříšek. Vyžaduje to trpělivost a pravidelnost, odměna se ale do několika týdnů dostaví a vám se otevře zcela nový svět. Budete mít zdravý návyk a sebejistotu ve vlastní praxi.

Čas a místo

27. 1. 18:30 – 31. 3. 20:00
Yoga Room Prague, Na Smetance 22, 120 00 Praha 2-Vinohrady, Česko

O události

Na mysore lekci se učíte krok za krokem samostatné praxi jógy. Důležitá je ale pravidelnost a trpělivost! Proto jsme pro vás připravili "MYSORE KURZ". Po dobu 10ti týdnů se budete každý čtvrtek večer od 18.30 setkávat a učit se primary series Ashtangy. Můžete být začátečník nebo pokročilější jogín bez zkušenosti s mysore lekcemi - každému se lektorka Zuzka bude věnovat individuálně.

Na mysore kurzu budete vedeni k samostatnému cvičení předem dané sestavy ásan. Učitel je vám z počátku velmi nápomocný, avšak je důležité se snažit sekvenci zapamatovat - to je esence Ashtanga jógy. Během prvních hodin se můžete cítit trochu nesví (zejména jste-li zvyklí na vedené lekce), ale to se velmi rychle změní a sérii si pak budete zcela přirozeně pamatovat. Díky tomu objevíte úplně novou perspektivu a zážitek z praxe jógy. Většina praktikantů mysore se shodne na tom, že se jim díky tomuto stylu praxe otevřela nová hlubší rovina vnímání jógy. Zkuste to také! 

Kurz je formou 10ti předplacených lekcí mysore a trvá od 27.1.  3. do 31. 3. 2022, každý čtvrtek od 18.30. Pokud v nějakém týdnů lekci mysore nestihnete, můžete si ji nahradit na kterékoliv jiné lekci na daném týdnu. Pokud nějaký týden zmeškáte úplně, vůbec to nevadí! Mysore lekce umožňují individuální přístup a plynulé navázování lekcí pro každého.

Cena 10 lekcí mysore formou kurzu je 1750 Kč.

- registrace je platná po uhrazení celé částky nebo alespoň zálohy ve výši 50% částky (informace k platbě budou zaslány na email po registraci); doplatek je třeba uhradit do 14 dní před zahájením kurzu.

- storno podmínky: záloha je vratná nejpozději do 14 dní před začátkem kurzu.

Kurzem provede Mgr. Zuzana Krajča (koučka v oblasti seberozvoje, praktikující jogínka a učitelka jógy)

Zuzka o sobě: "Pomůžu vám vědomě se hýbat! Jógu učím individuálním přístupem ke každému studentovi na základě jeho potřeb, možností, těla a mysli. Učím dotekem a slovem. Na jógu jsem poprvé šla v 18, protože jsem hledala způsob, jak se hýbat, i když nejsem sportovně založená, soutěživá a hodiny tělocviku mě od pohybu spíš odrazovaly. Od té doby jsem se k ní vracela. Posledních pět let intenzivně studuji a praktikuji série K. Pattabi Joise (ashtanga jóga). Zároveň se zabývám jógovou filosofii. Učím se i od zahraničních učitelů jako je Petri Raisanen, Eddie Stern, Andrew Eppler, Nancy Gilgoff, Davidem Williams. Letos dokončuji dvouletý jógový výcvik Jóga jako vědomá cesta."

Sdílet událost