JÓGA FYZIOLOGICKY: kurz, který jde opravdu do hloubky
ne 06. 3. | Yoga Room Prague

JÓGA FYZIOLOGICKY: kurz, který jde opravdu do hloubky

Během šesti dvouhodinových lekcí se dozvíte, jak fungují jednotlivé části těla a jak je správně zapojovat do pohybu ve vaší jógové praxi.

Čas a místo

06. 3. 17:00 – 03. 4. 19:00
Yoga Room Prague, Na Smetance 22, 120 00 Praha 2-Vinohrady, Česko

O události

Obsah kurzu: 

Během šesti speciálních lekcí (v délce 2 hodiny) se dozvíte, jak fungují jednotlivé části těla a jak je správně zapojovat do pohybu ve vaší jógové praxi.

  • Vysvětlíme si jak fungují v těle
  • Naučíme se je rozhýbat jednoduchými jemnými pohyby
  • Přeneseme je do správného zapojení v ásanách

V jednotlivých lekcích se detailně zaměříme na jednotlivé části těla:

  1. Tělo, ásany a dech
  2. Pánev
  3. Dolní končetiny
  4. Hrudník
  5. Hlava a horní končetina
  6. Propojení celého těla

Každá dvouhodinová lekce je uvedena teoretickým výkladem, kde si vysvětlíme, jak daná část těla funguje, budeme propojovat s praxí, a všechno si hned zkoušet. Na konci bude krátká společná praxe (30 minut).

Pro koho kurz je:

Kurz je určen pro kohokoliv, kdo si chce prohloubit jógovou praxi, má chuť objevovat a experimentovat. Naučíme se zdravě rozhýbat tělo, zapojit správné svaly a klouby a provádět tak jednotlivé pozice zdravě a bezpečně.

Kurzem provede Mgr. Zuzana Krajča (koučka v oblasti seberozvoje, praktikující jogínka a učitelka jógy)

Zuzka o sobě: "Pomůžu vám vědomě se hýbat! Jógu učím individuálním přístupem ke každému studentovi na základě jeho potřeb, možností, těla a mysli. Učím dotekem a slovem. Na jógu jsem poprvé šla v 18, protože jsem hledala způsob, jak se hýbat, i když nejsem sportovně založená, soutěživá a hodiny tělocviku mě od pohybu spíš odrazovaly. Od té doby jsem se k ní vracela. Posledních pět let intenzivně studuji a praktikuji série K. Pattabi Joise (ashtanga jóga). Zároveň se zabývám jógovou filosofii. Učím se i od zahraničních učitelů jako je Petri Raisanen, Eddie Stern, Andrew Eppler, Nancy Gilgoff, Davidem Williams. Letos dokončuji dvouletý jógový výcvik Jóga jako vědomá cesta."

Kurz trvá od 6. 3. do 3. 4. 2022, každou neděli od 17.00 do 19.00.

Cena kurzu je 2300 Kč

Cena "early bird" (registrace do 31.1.2022): 2000 Kč

- registrace je platná po uhrazení zálohy ve výši 50% částky (informace k platbě budou zaslány na email po registraci); doplatek je třeba uhradit do 14 dní před zahájením kurzu.

- storno podmínky: záloha je vratná nejpozději do 30 dní před začátkem kurzu

Sdílet událost