Jarní kurz Ashtanga jógy se Sandrou Laurencovou

ne 19. 4.

|

Yoga Room Prague

Jarní kurz Ashtanga jógy se Sandrou Laurencovou

Cyklus 8 lekcí, které vás zasvětí do propracovaného systému Ashtanga jógy, která zahrnuje dynamické sekvence pozic, hluboké dýchání, práci s naší vitální energií a koncentrací mysli.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

19. 4. 2020 17:00 – 18:30

Yoga Room Prague, Na Smetance 22, Vinohrady, Česko

O události

Tento kurz jógy je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí začít cvičit jógu nebo mají již nějaké zkušenosti s jógou a chtějí upevnit základy této praxe - dech, techniku ásan a techniky koncentrace. 

Ashtanga jóga je charakteristická tím, že zahrnuje ustálené série jógových pozic, které jsou na sebe dynamicky propojené a setrváváte v nich pouze na několik dechů. Spolu s hlubokým dýcháním tak tvoří poměrně intenzivní jógovou praxi, která tělo zahřívá, zvyšuje jeho pružnost a sílu, ale zejména vede k hlubší koncentraci mysli. Ashtanga jógu můžeme proto nazvat "MEDITACÍ V POHYBU". Od kurzu očekávejte, že se budete opravdu hýbat. Odměnou Vám bude zdravější tělo a silnější mysl:-)

Termín: 19. dubna - 7. června 2020, vždy v neděli 17.00 - 18.30

Lektor: Sandra Laurencová

Kapacita: max. 12 účastníků

Rozsah: 8 lekcí po 90 minutách

Cena: 1900 Kč

➢ V případě absence během kurzu je možné nahradit max. 2 zmeškané hodiny v rozvrhu studia (platí jen v době trvání kurzu).

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Cena za celý kurz: 1900 Kč

Rezervační poplatek 50% (součástí ceny): 900 Kč

Platební údaje obdržíte emailem po registraci.

STORNO PODMÍNKY:

➢ Zbývající částku za kurz (1000 Kč) se hradí při nástupu na kurz. Záloha je vratná nejpozději do 30ti dní před začátkem kurzu.

Sdílet událost