• Intenzivní 5ti týdenní kurz Ashtanga jógy pro začátečníky
  08. 5. 18:00 – 05. 6. 19:30
  Yoga Room Prague, Na Smetance 22, Vinohrady, Česko
  Intenzivní kurz Ashtanga jógy s Markétou Makovskou je nastaven tak, abyste se během 5ti týdnů naučili praktikovat jógu, vytvořili si zdravý návyk a přenesli pravidelnou praxi do svého běžného života.
  Sdílet
 • WORKSHOP: Ashtanga jóga jako terapie s Martinou Cifrou Krížikovou (SK)
  20. 5. 16:30 – 22. 5. 12:00
  Praha 2, Na Smetance 1582/22, Vinohrady, 120 00 Praha-Praha 2, Česko
  Do našeho studia jsme pozvali slovenskou učitelku Ashtanga jógy Martinu Cifru Krížikovou na víkendový jógový workshop zaměřený na terapeutické a léčivé principy Ashtanga jógy - pro všechny praktikanty bez rozdílu pokročilosti.
  Sdílet
 • Workshop: Záklony a jejich anatomie se Sandrou
  27. 5. 18:30 – 20:30
  Praha 2, Na Smetance 1582/22, Vinohrady, 120 00 Praha-Praha 2, Česko
  Prohlubte svoje záklony na pátečním workshopu se Sandrou Laurencovou.
  Sdílet

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ KURZU ASHTANGA JÓGY

Zdeněk F. 

"Absolvoval jsem základní ashtanga kurz s Markétou. Markéta byla jako lektor velmi nápomocná a zároveň milá a přátelská. Prostředí studia je velmi příjemné. Na každou hodinu jsem se těšil a po kurzu bez větších problémů zvládnu celou zkrácenou první sérii. Mohu jen doporučit a s Markétou budu dále v praxi pokračovat."

Petra N. 

"Děkuji za skvělý kurz, moc jsem si ho užila. Patřil k náročnějším, ale ten progres a dobrý pocit stojí za to. Po každé lekci jsem se cítila super namotivovaná. Zatím se mi moc nedaří cvičit doma, tak věřím, že se brzy ve studiu zase ukážu."

Ladislav B.

"Já bych chtěl poděkovat za trpělivý, profesionální, hezký a veselý vedení kurzu. Otevřelo mi to pohled na svět, který jsem do té doby - s lehkým despektem a předsudky ve stylu "zábava pro holky, u které se nikdo nezapotí" - míjel, což je, myslím, jednak obecně cenný, jednak to pro mě byl úvod k lepšímu porozumění svému tělu a jeho propojení s psyché."