Nadcházející události

 • Ashtanga jóga retreat na Krásné Samotě
  Ashtanga jóga retreat na Krásné Samotě
  20. 1. 2022 15:00 – 23. 1. 2022 11:00
  Krásná Samota, Horní Chřibská 84, 407 44 Chřibská, Česko
  Krásná Samota je jedno z nejkrásnějších míst, které můžete pro jógový retreat najít. Pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska prostě okouzlí.
 • Seminář: Techniky dopomoci v jógových pozicích (nejen pro učitele jógy)
  Seminář: Techniky dopomoci v jógových pozicích (nejen pro učitele jógy)
  26. 2. 2022 9:00 – 28. 2. 2022 17:00
  Praha 2, Na Smetance 22, 120 00 Praha 2-Vinohrady, Česko
  Seminář určený pro učitele jógy, ale i pro zapálené praktikanty jógy, kteří se chtějí dozvědět více o principech ásan a možností jejich korekce a prohlubování.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ KURZU ASHTANGA JÓGY

Zdeněk F. 

"Absolvoval jsem základní ashtanga kurz s Markétou. Markéta byla jako lektor velmi nápomocná a zároveň milá a přátelská. Prostředí studia je velmi příjemné. Na každou hodinu jsem se těšil a po kurzu bez větších problémů zvládnu celou zkrácenou první sérii. Mohu jen doporučit a s Markétou budu dále v praxi pokračovat."

Petra N. 

"Děkuji za skvělý kurz, moc jsem si ho užila. Patřil k náročnějším, ale ten progres a dobrý pocit stojí za to. Po každé lekci jsem se cítila super namotivovaná. Zatím se mi moc nedaří cvičit doma, tak věřím, že se brzy ve studiu zase ukážu."

Ladislav B.

"Já bych chtěl poděkovat za trpělivý, profesionální, hezký a veselý vedení kurzu. Otevřelo mi to pohled na svět, který jsem do té doby - s lehkým despektem a předsudky ve stylu "zábava pro holky, u které se nikdo nezapotí" - míjel, což je, myslím, jednak obecně cenný, jednak to pro mě byl úvod k lepšímu porozumění svému tělu a jeho propojení s psyché."