Nadcházející události

Podzimní kurz Ashtanga jógy s Markétou Makovskou
Thu, Sep 17
Yoga Room Prague
Sep 17, 5:30 PM – Dec 03, 6:45 PM
Yoga Room Prague, Na Smetance 22, Vinohrady, Česko
Cyklus 12 lekcí, které vás zasvětí do propracovaného systému Ashtanga jógy, která zahrnuje dynamické sekvence pozic, hluboké dýchání, práci s naší vitální energií a koncentrací mysli.
Sdílet
Ashtanga jóga retreat na Krásné Samotě 2
Thu, Oct 29
Krásná Samota
Oct 29, 4:00 PM – Nov 01, 11:00 AM
Krásná Samota, Horní Chřibská 84, 407 44 Chřibská, Česko
Krásná Samota je jedno z nejkrásnějších míst, které můžete pro jógový retreat najít. Pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska prostě okouzlí.
Sdílet
Workshop: Jóga hlavou dolů
Sun, Nov 08
Yoga Room Prague
Nov 08, 6:00 PM – 8:00 PM
Yoga Room Prague, Na Smetance 1582/22, 120 00 Praha-Vinohrady, Česko
Workshop zaměřený na obrácené pozice, které jsou důležitou součástí praxe a mají mnoho zdravotních i mentálních pozitivních účinků.
Sdílet
Adventní jóga retreat v Bořetíně
Fri, Dec 04
Bořetínský Statek
Dec 04, 5:00 PM – Dec 06, 12:00 PM
Bořetínský Statek, 4, Bořetín 4, 394 70 Bořetín, Česko
Tradiční jógový víkend na Bořetínském statku.
Sdílet

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ KURZU ASHTANGA JÓGY

Zdeněk F. 

"Absolvoval jsem základní ashtanga kurz s Markétou. Markéta byla jako lektor velmi nápomocná a zároveň milá a přátelská. Prostředí studia je velmi příjemné. Na každou hodinu jsem se těšil a po kurzu bez větších problémů zvládnu celou zkrácenou první sérii. Mohu jen doporučit a s Markétou budu dále v praxi pokračovat."

Petra N. 

"Děkuji za skvělý kurz, moc jsem si ho užila. Patřil k náročnějším, ale ten progres a dobrý pocit stojí za to. Po každé lekci jsem se cítila super namotivovaná. Zatím se mi moc nedaří cvičit doma, tak věřím, že se brzy ve studiu zase ukážu."

Ladislav B.

"Já bych chtěl poděkovat za trpělivý, profesionální, hezký a veselý vedení kurzu. Otevřelo mi to pohled na svět, který jsem do té doby - s lehkým despektem a předsudky ve stylu "zábava pro holky, u které se nikdo nezapotí" - míjel, což je, myslím, jednak obecně cenný, jednak to pro mě byl úvod k lepšímu porozumění svému tělu a jeho propojení s psyché."