Nadcházející události
Ashtanga jóga retreat u Českého Krumlova
Fri, Jun 19
YOGA Zahořánky ubytování a centrum pro o
Jun 19, 4:00 PM – Jun 21, 3:00 PM
YOGA Zahořánky ubytování a centrum pro o, Zahořánky 23, 381 01 Přídolí, Česko
Ashtanga jóga, léto a jižní Čechy.
Share
Letní kurz Ashtanga jógy s Markétou Makovskou
Thu, Jul 16
Yoga Room Prague
Jul 16, 5:30 PM – Sep 03, 6:45 PM
Yoga Room Prague, Na Smetance 22, Vinohrady, Česko
Cyklus 8 lekcí, které vás zasvětí do propracovaného systému Ashtanga jógy, která zahrnuje dynamické sekvence pozic, hluboké dýchání, práci s naší vitální energií a koncentrací mysli.
Share
Ashtanga jóga retreat na Krásné Samotě
Thu, Sep 03
Krásná Samota
Sep 03, 4:00 PM – Sep 06, 12:00 PM
Krásná Samota, Horní Chřibská 84, 407 44 Chřibská, Česko
Krásná Samota je jedno z nejkrásnějších míst, které můžete pro jógový retreat najít. Pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska prostě okouzlí.
Share

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ KURZU ASHTANGA JÓGY

Zdeněk F. 

"Absolvoval jsem základní ashtanga kurz s Markétou. Markéta byla jako lektor velmi nápomocná a zároveň milá a přátelská. Prostředí studia je velmi příjemné. Na každou hodinu jsem se těšil a po kurzu bez větších problémů zvládnu celou zkrácenou první sérii. Mohu jen doporučit a s Markétou budu dále v praxi pokračovat."

Petra N. 

"Děkuji za skvělý kurz, moc jsem si ho užila. Patřil k náročnějším, ale ten progres a dobrý pocit stojí za to. Po každé lekci jsem se cítila super namotivovaná. Zatím se mi moc nedaří cvičit doma, tak věřím, že se brzy ve studiu zase ukážu."

Ladislav B.

"Já bych chtěl poděkovat za trpělivý, profesionální, hezký a veselý vedení kurzu. Otevřelo mi to pohled na svět, který jsem do té doby - s lehkým despektem a předsudky ve stylu "zábava pro holky, u které se nikdo nezapotí" - míjel, což je, myslím, jednak obecně cenný, jednak to pro mě byl úvod k lepšímu porozumění svému tělu a jeho propojení s psyché."